http://www.bip.gov.pl
  Drukuj strone
URZĄD
Raport o stanie Gminy
WŁADZE
OGŁOSZENIA - AKTUALNOŚCI
Wykaz danych o ochronie środowiska
NABÓR
MOJA SPRAWA
PRAWO LOKALNE
TUTYSTYKA
INNE
WYBORY-OGŁOSZENIA
Wybory Prezydenta RP 2020
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Wybory Parlamentarne 2015
Referendum 2015
Wybory Prezydenta RP 2015
Wybory samorządowe 2014
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014 r.
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w okręgu wyborczym nr 5
Wyboru do Parlamentu Europejskiego
Wybory do Sejmu i Senatu- 2007 rok
KONTROLE ZEWNĘTRZNE
SZUKAJ
INSTRUKCJA OBSŁUGI
REDAKCJA
STATYSTYKA
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP
STRATEGIA ROZWOJU GMINY ULANÓW NA LATA 2016-2020
MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Gminne Programy Profilaktyczne
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Ochrona danych osobowych
Katalog usług PSeAP
Rada Miejska w Ulanowie - nagrania wideo


 
WYBORY-OGŁOSZENIA 
 
data publikacji:  24-10-2012 | 09:59
data ostatniej modyfikacji:  24-10-2012 | 09:59
Ogłoszenie o wynikach wyborów do Rady Miejskiej w Ulanowie przeprowadzonych w dniu 12.11.2006r. 24.10.2012

Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Ulanowie

 

 

Okręg nr 1 Ulanów:

1.     Pokora Roman –                   174

2.     Modrzewski Kazimierz –      173

3.     Gancarz Józef –                    144

4.     Kus Władysława –                   141

5.     Bossowski Jerzy –                   131

6.     Wójcik Barbara –                    128

7.     Pityński Tomasz –                   109

8.     Pokora Jacek –                         97

9.     Czarnota Józef Stanisław –        94

10. Dąbek Beata Hanna –                78

 

Okręg nr 2 Wólka Tanewska:

1.     Gaik Józef –                          159

2.     Garbacz Józef –                    147

3.     Owanek Józef –                       127

4.     Martyna Zbigniew –                 103

5.     Szempruch Elżbieta Anna –       82

6.     Kozdra Bronisław –                  74

7.     Seltenreich Rafał Jan –              35

 

Okręg nr 3 Huta Deręgowska:

1.     Grzybowska Małgorzata –    54

2.     Dziechciarz Ryszard –              53

3.     Niedziałek Jan –                        36

4.     Pytlak Stanisław –                     26

5.     Mróz Stefan –                           15

 

Okręg nr 4 Dąbrówka:

1.     Olszówka Elżbieta –             216

2.     Kozioł Stanisław –                    60

3.     Grzebieniak Genowefa –           16

4.     Zwolak Mieczysław  -               13

5.     Otto Wiesława –                       10

 

Okręg nr 5 Kurzyny:

1.     Garbacz Stanisław –             222

2.     Przemykalski Stanisław –     161

3.     Nikolas Zbigniew –                     52

4.     Taper Dariusz –                          47

5.     Kruk Alina –                               45

6.     Butryn Witold –                          42

 

Okręg nr 6 Bieliny:

1.     Szoja Barbara Teresa –        131

2.     Hasiak Józef Wojciech –      126

3.     Kotuła Jerzy Henryk –              116

4.     Wójtowicz Józef –                    89

5.     Kotuła Józef Kazimierz –           71

6.     Skalny Józef –                          66

7.     Ostrowska Maria Magdalena –  38

8.     Paszek Mariola –                      30

 

Okręg nr 7 Bukowina, w tym:

Obwód nr 7 Bukowina:

1.     Smutek Wanda Barbara –        115

2.     Dziewa Tadeusz –                       1

3.     Zawrotniak Witold –                    0

Obwód nr 11 Borki:

1.     Zawrotniak Witold –                121

2.     Dziewa Tadeusz –                    25

3.     Smutek Wanda Barbara –           1

Łącznie:

1.     Zawrotniak Witold –             121

2.     Smutek Wanda Barbara –        116

3.     Dziewa Tadeusz –                     26

 

Okręg nr 8 Bieliniec:

1.     Piędel Wacław Michał –        80

2.     Turosz Eugeniusz –                  41

3.     Kluk Marzanna –                      39

4.     Żak Jan –                                 18

5.     Małek Leszek –                        14

 

Okręg nr 9 Glinianka:

1.     Wołoszyn Mirosław Piotr – 102

2.     Grzybowski Mieczysław –        53

3.     Nalepa Urszula –                      44

 

Okręg nr 10 Dąbrowica:

1.     Otto Krystyna Zofia –            51

2.     Sieczka Paweł –                        44

3.     Dziedzic Mieczysława –            34

4.     Młynarski Piotr Paweł –            10

 

 

 

 

 

««« powrót
 
 


Interaktywna Polska