http://www.bip.gov.pl
  Drukuj strone
URZĄD
Raport o stanie Gminy
WŁADZE
OGŁOSZENIA - AKTUALNOŚCI
Wykaz danych o ochronie środowiska
NABÓR
MOJA SPRAWA
PRAWO LOKALNE
TUTYSTYKA
INNE
WYBORY-OGŁOSZENIA
Wybory Prezydenta RP 2020
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Wybory Parlamentarne 2015
Referendum 2015
Wybory Prezydenta RP 2015
Wybory samorządowe 2014
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014 r.
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w okręgu wyborczym nr 5
Wyboru do Parlamentu Europejskiego
Wybory do Sejmu i Senatu- 2007 rok
KONTROLE ZEWNĘTRZNE
SZUKAJ
INSTRUKCJA OBSŁUGI
REDAKCJA
STATYSTYKA
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP
STRATEGIA ROZWOJU GMINY ULANÓW NA LATA 2016-2020
MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Gminne Programy Profilaktyczne
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Ochrona danych osobowych
Katalog usług PSeAP
Rada Miejska w Ulanowie - nagrania wideo


 
WYBORY-OGŁOSZENIA 
 
data publikacji:  24-10-2012 | 09:59
data ostatniej modyfikacji:  24-10-2012 | 09:59
Informacja Miejskiej Komisji o składzie Obwodowych Komisji Wyborczych 24.10.2012

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r. Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  1  w  Ulanowie

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

WOŁOSZYN Małgorzata

Ulanów

Przewodniczący

2.

GŁAZ Elżbieta

Wólka Tanewska

Z-ca Przewodniczącego

3.

BYRA Marek

Ulanów

Członek

4.

KAMIŃSKA Iwona

Bieliny

 

Członek

5.

OTTO Krzysztof

Borki

Członek

6.

CZARNOTA Łukasz

Ulanów

Członek

7.

KARGOL Ewa

Ulanów

Członek

8.

TABOR Piotr

Ulanów

Członek

9.

PIKUŁA Urszula

Ulanów

Członek

 

                                                                           

                                                                   Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

        Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  2  w  Wólce Tanewskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

GRZEBIENIAK Maria

Ulanów

Przewodniczący

2.

OLEKSAK Helena

Wólka Tanewska

Z-ca Przewodniczącego

3.

STRAUB Anna

Wólka Tanewska

Członek

4.

CHMURA Marianna

Wólka Tanewska

Członek

5.

STRZEMPA Małgorzata

Ulanów

Członek

6.

SKRZYPEK Marta

Ulanów

Członek

7.

TAPER Barbara Maria

Wólka Tanewska

Członek

8.

MAŁEK Małgorzata

Bieliny

Członek

9.

STRAUB Stanisława

Wólka Tanewska

Członek

 

 

                                                                                Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  3  w  Hucie Deręgowskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

PASZEK Waldemar

Bieliny

Przewodniczący

2.

OWANEK Katarzyna

Wólka Tanewska

Z-ca Przewodniczącego

3.

KUS Marzena

Ulanów

Członek

4.

SUDOŁ Stanisław

Huta Deręgowska

Członek

5.

BRZOZOWSKI Grzegorz

Kurzyna Średnia

 

Członek

6.

KOBYLARZ Krystyna

Huta Deręgowska

Członek

7.

RZEKĘĆ Bożena

Huta Deręgowska

Członek

8.

OLEKSAK Mirosław

Huta Deręgowska

Członek

9.

HASIAK Magdalena

Bieliny

Członek

 

                                                                                  Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

        Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  4  w  Dąbrówce

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

MŁYNARSKA Halina

Dąbrówka

Przewodniczący

2.

KRYSIAK Jacek

Dąbrówka

Z-ca Przewodniczącego

3.

CHMIELOWIEC Jolanta

Dąbrówka

Członek

4.

TAPER Marzena

Dąbrówka

Członek

5.

HAJDUK Bogusław

Dąbrówka

Członek

6.

KRUK Bogdan

Dąbrówka

Członek

7.

MIERZWA Janusz

Bieliny

Członek

8.

PALEŃ Maria

Kurzyna Średnia

Członek

9.

GĘBOŁYŚ Julia

Dąbrówka

Członek

 

                                                                                 Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  5  w  Kurzynie Średniej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

MARCHUT Janusz

Kurzyna Mała

Przewodniczący

2.

MAZIARZ Paulina

Kurzyna Mała

Z-ca Przewodniczącego

3.

MODRZEWSKI Kamil

Ulanów

Członek

4.

BRZOZOWSKA Joanna

Wólka Bielińska

Członek

5.

KOZDRA Marcin

Wólka Tanewska

Członek

6.

SZYDŁOWSKA Halina

Bieliny

Członek

7.

NIKOLAS Ewa Magdalena

Dąbrowica

Członek

8.

PISTOR Magdalena

Ulanów

Członek

9.

ANDRASIK Elżbieta

Dąbrówka

Członek

 

                                                                                Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  6  w  Bielinach

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

SARNIKOWSKA Anna

Bieliny

Przewodniczący

2.

KOWALSKI Czesław

Wólka Bielińska

Z-ca Przewodniczącego

3.

SARNIKOWSKI Paweł

Bieliny

Członek

4.

KOLUCH Andrzej

Bieliny

Członek

5.

KIDA Aneta

Bieliny

Członek

6.

KOLUCH Władysława

Bieliny

Członek

7.

ŻAK Ewa

Bieliny

Członek

8.

KUPIEC Zbigniew

Bieliny

Członek

9.

KONECKI Czesław

Ulanów

Członek

 

                                                                               Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  7  w  Bukowinie

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

WÓJTOWICZ Elżbieta

Bieliny

Przewodniczący

2.

HASIAK Józefa

Bieliny

Z-ca Przewodniczącego

3.

GARBACZ Edward

Bukowina

Członek

4.

KRUK Teresa

Bukowina

Członek

5.

BYRA Dominika

Ulanów

Członek

6.

PUSKARCZYK Elżbieta

Bieliniec

Członek

7.

GARBACZ Bogusław

Bukowina

Członek

8.

MAŁEK Stanisława

Bukowina

Członek

9.

MŁYNARSKA Halina

Bieliny

Członek

 

                                                                              Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  8  w  Bielińcu

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

MAŁEK Tomasz

Bieliny

Przewodniczący

2.

SZKUTNIK Joanna Maria

Bieliniec

Z-ca Przewodniczącego

3.

SERAFIN Bronisław

Bieliniec

Członek

4.

KARAŚ Andrzej

Bieliniec

Członek

5.

SERAFIN Krystyna

Bieliniec

Członek

6.

CIELEPAK Marta

Bieliny

Członek

7.

KOWALSKA Lucyna

Wólka Bielińska

Członek

8.

ŁYKO Marek

Bieliniec

Członek

9.

PIŁAT Kazimiera

Wólka Tanewska

Członek

 

                                                                              Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  9  w  Gliniance

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

KAMIŃSKA Anna

Bieliny

Przewodniczący

2.

KWIATKOWSKA Kazimiera

Glinianka

Z-ca Przewodniczącego

3.

MARCHUT Katarzyna

Bieliny

Członek

4.

STEC Dariusz

Wólka Tanewska

Członek

5.

MIERZWA Izabela

Bieliny

Członek

6.

BŁAŻEJOWSKA Ewelina

Glinianka

Członek

7.

PISKOROWSKA Aleksandra

Glinianka

Członek

8.

MAŁEK Józef

Bukowina

Członek

9.

BANDYGA Grzegorz

Glinianka

Członek

 

                                                                               Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  10  w  Dąbrowicy

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

TECLAFF Maria

Dąbrowica

Przewodniczący

2.

WOŁOSZYN Zbigniew

Kurzyna Mała

Z-ca Przewodniczącego

3.

PRZEMYKALSKA Jadwiga

Kurzyna Średnia

Członek

4.

ZAJĄC Zdzisława

Kurzyna Mała

Członek

5.

WÓJCIK Barbara

Bieliny

Członek

6.

GARBACZ Łukasz

Dąbrowica

Członek

7.

KANIA Beata

Kurzyna Mała

Członek

8.

MAKOWSKI Zbigniew

Glinianka

Członek

9.

SIOREK Tomasz

Ulanów

Członek

 

                                                                               Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W ULANOWIE

 

 

 

         Na podstawie art. 18 ust.5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz.U.z 2003r.                 Nr 159, poz.1547 z późn.zm./ podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej

 

 

Nr  11  w  Borkach

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Miejsce zamieszkania

 

 

Pełniona funkcja

1.

KONIECZNY Gabriela

Wólka Tanewska

Przewodniczący

2.

KUTYŁA Jolanta

Wólka Tanewska

Z-ca Przewodniczącego

3.

GĄTARZ Anna

Ulanów

Członek

4.

RĘKAS Anna

Borki

Członek

5.

WOŁOSZYN Ewa

Wólka Tanewska

Członek

6.

RUTKOWSKA Dorota

Borki

Członek

7.

SARZYNIAK Anna

Borki

Członek

8.

MŁYNARSKI Mieczysław

Glinianka

Członek

9.

KUMIK Jan

Ulanów

Członek

 

                                                                               Przewodniczący

                                                                              Miejskiej Komisji Wyborczej

                                                                  w Ulanowie

                                                                                        Elżbieta Kapuścińska

 

 

««« powrót
 
 


Interaktywna Polska