http://www.bip.gov.pl
  Drukuj strone
URZĄD
Raport o stanie Gminy
WŁADZE
OGŁOSZENIA - AKTUALNOŚCI
Wykaz danych o ochronie środowiska
NABÓR
MOJA SPRAWA
PRAWO LOKALNE
TUTYSTYKA
INNE
WYBORY-OGŁOSZENIA
Wybory Prezydenta RP 2020
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Wybory Parlamentarne 2015
Referendum 2015
Wybory Prezydenta RP 2015
Wybory samorządowe 2014
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014 r.
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w okręgu wyborczym nr 5
Wyboru do Parlamentu Europejskiego
Wybory do Sejmu i Senatu- 2007 rok
KONTROLE ZEWNĘTRZNE
SZUKAJ
INSTRUKCJA OBSŁUGI
REDAKCJA
STATYSTYKA
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP
STRATEGIA ROZWOJU GMINY ULANÓW NA LATA 2016-2020
MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Gminne Programy Profilaktyczne
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Ochrona danych osobowych
Katalog usług PSeAP
Rada Miejska w Ulanowie - nagrania wideo
Powszechny Spis Rolny 2020


 
Wybory do Sejmu i Senatu- 2007 rok 
WYBORY-OGŁOSZENIA
 
data publikacji:  12-10-2007 | 09:43
data ostatniej modyfikacji:  12-10-2007 | 09:43
Zarządzenie Burmistrza w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP 12.10.2007
 
ZARZĄDZENIE Nr 69/2007
Burmistrza Gminy i Miasta w Ulanowie
z dnia 28 września 2007r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczonych
na dzień 21 października 2007r.



Na podstawie art. 48 ust.1 ustawy – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej /Dz.U. z 2001r. Nr 46, poz. 499 z p.zm./ oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i do Senatu /Dz.U. z 2001r. Nr 84, poz. 921 z późn. zm./

zarządzam, co następuje:

§ 1


Powołuję obwodowe komisje wyborcze dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października 2007r. w następującym składzie :

1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Ulanowie:
- Pani Maria Witkiewicz,
- Pan Daniel Witkiewicz,
- Pani Zuzanna Janiec,
- Pani Karolina Pityńska - Miliczek,
- Pan Piotr Tabor,
- Pani Małgorzata Strzempa,
- Pani Marzena Kus,
- Pan Szczepan Wójcik.

2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Wólce Tanewskiej:
- Pani Anna Cielepak,
- Pani Joanna Stec,
- Pan Jacek Tabin,
- Pan Władysław Andres,
- Pani Małgorzata Piędel,
- Pani Mariola Paszek,
- Pani Maria Garbacz,
- Pani Stanisława Straub.

3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Hucie Deręgowskiej:
- Pani Ewa Dziechciarz,
- Pan Mieczysław Długosiewicz,
- Pani Aleksandra Mróz,
- Pan Tomasz Brzozowski,
- Pani Alicja Burdzy,
- Pan Jerzy Kotuła,
- Pani Agnieszka Małek,
- Pani Magdalena Hasiak.

4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Dąbrówce:
- Pan Jacek Rzekęć,
- Pan Rafał Wołoszyn,
- Pani Bernadetta Członka,
- Pan Bogusław Siembida,
- Pani Anna Smutek,
- Pani Zofia Maria Puk,
- Pani Anna Martyna,
- Pani Agnieszka Szabat.

5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Kurzynie Średniej:
- Pan Ryszard Dziechciarz,
- Pani Agnieszka Kulasza,
- Pani Dominika Drabik,
- Pani Aleksandra Andres,
- Pani Agnieszka Tutka,
- Pan Waldemar Paszek,
- Pan Stanisław Garbacz,
- Pani Elżbieta Andrasik.

6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Bielinach:
- Pani Małgorzata Fąfara,
- Pani Maria Długosiewicz,
- Pani Maria Koń,
- Pani Agnieszka Hasiak,
- Pani Natalia Małek,
- Pani Elżbieta Wójtowicz,
- Pani Elżbieta Czarnota,
- Pan Czesław Konecki.

7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Bukowinie:
- Pan Dariusz Stec,
- Pani Halina Bartyna,
- Pan Józef Hasiak,
- Pani Magdalena Otto,
- Pani Stanisława Małek,
- Pan Józef Wójtowicz,
- Pan Gniewomir Smutek,
- Pani Halina Młynarska.

8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Bielińcu:
- Pani Katarzyna Witkiewicz,
- Pani Danuta Wołoszyn,
- Pani Krystyna Serafin,
- Pani Dorota Rutkowska,
- Pan Tomasz Małek,
- Pan Mirosław Piotr Wołoszyn,
- Pani Bożena Piędel,
- Pani Kazimiera Piłat.

9. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Gliniance:
- Pani Dorota Pokora,
- Pan Bartłomiej Witkiewicz,
- Pani Joanna Niemiec,
- Pan Grzegorz Brzozowski,
- Pan Józef Skalny,
- Pani Józefa Hasiak,
- Pani Kamila Bąk,
- Pan Grzegorz Bandyga.

10. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Dąbrowicy:
- Pan Andrzej Cielepak,
- Pan Jerzy Wołoszyn,
- Pan Tadeusz Brzozowski,
- Pan Grzegorz Andres,
- Pan Józef Tutka,
- Pan Zbigniew Marcin Wójtowicz,
- Pani Mieczysława Dziedzic,
- Pan Tomasz Siorek.

11. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Borkach:
- Pani Małgorzata Wołoszyn,
- Pan Zdzisław Sobiło,
- Pani Maria Grzebieniak,
- Pani Agata Andres,
- Pani Elżbieta Piekut,
- Pan Krzysztof Puk,
- Pani Paulina Maziarz,
- Pani Elżbieta Krysiak.


§ 2


Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

««« powrót
 
 


Interaktywna Polska